O nas

Oto my

We współpracy z NUTRI Catering & Events jedzenie to dopiero początek.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Państwu w organizacji niezapomnianych wydarzeń, bez względu na ich wielkość i zakres. Kameralne śniadanie biznesowe czy prestiżowy bankiet, urodzinowe przyjęcie w ogrodzie czy piknik wielkiej korporacji – do każdego zadania podchodzimy z równą uwagą i zapałem.
NUTRI Catering & Events należy do NUTRI MIND Group, jednej z największych grup gastronomicznych w Polsce, obecnej na rynku od 11 lat. Główne ośrodki naszego działania to Wrocław, Warszawa, Katowice i Poznań, jednak firma realizujemy zlecenia w całym kraju. Działalność NUTRI Catering & Events jest komplementarnie wspierana przez sieć ponad dwudziestu restauracji biurowych i hotelowych należących do Grupy. Dzięki temu firma dysponuje ogromną bazą własnych powierzchni.
Nasz zespół tworzą specjaliści posiadający dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez o różnych tematykach i rozmiarach. Wiedza i doświadczenie to nasza solidna baza, ale to pasja, kreatywność i entuzjazm tworzą nasz „sekretny składnik”, który nada Państwa imprezie niepowtarzalny smak. Każde zlecenie wykonujemy w standardach premium. Dbamy o detale i indywidualny charakter wydarzeń oraz najwyższy komfort naszych klientów. Dedykowany menadżer prowadzi Państwa przez cały proces organizacji i realizacji imprezy, od pierwszego spotkania aż do pożegnania ostatniego gościa.
Nasze wartości i najlepsze praktyki są fundamentem naszej pracy. Uczciwość i szacunek dla naszych klientów wzmocnione przez profesjonalizm, entuzjazm i kreatywność są podstawą działania naszego zespołu. Mamy nadzieję, że są widoczne we wszystkim, co robimy.
Zielona Filozofia jest od zawsze standardem w naszych działaniach. Korzystamy ze szkła, porcelany, drewna i stali, aby plastikiem nie zaśmiecać planety. Rozsądnie gospodarujemy surowcami, recyklingujemy odpady organiczne, segregujemy, inwestujemy w energo- i wodo-oszczędne urządzenia. Czujemy się eko-odpowiedzialni.

Nasze marki

Co nas wyróżnia?

12

lat doświadczenia

12 410

m2 restauracji

14 700

klientów dziennie

22

Restauracji w polsce